תכנון קפדני מהרגע הראשון

לקוחותינו זוכים לליווי צמוד ולשירות אישי כבר החל משלב העיצוב והתכנון, דרך בחירת חומרים וייצור לפי הזמנה. כחלק בלתי נפרד מהשירות, אנו מסייעים בתכנון עבודות העץ, בחירת סוג העץ, מידע טכני אודות עמידות ברעש ובלחות, סוגי גימור וצביעה, דרכי התקנה, לוחות זמנים וכן התאמה מושלמת למידות ועיצובים יוצאי דופן. איכות – במהלך הייצור אנו מבצעים ביקורות איכות קפדניות על חומרי הגלם, תהליך הביצוע והגמר. הרהיטים שלנו מיוצרים בסטנדרטים גבוהים של איכות ושימת דגש בכל שלב בתהליך הביצוע: החל מניתוח המפרט האדריכלי ועד הרכבת האלמנטים לרהיט מושלם ומרשים.

אדריכלים ומעצבי פנים

טיפוח הקשר המקצועי עם אדריכלים ומתכננים, מסייע ללקוחותינו להשיג מוצרי עץ ברמה הגבוהה ביותר ולחסוך לכם זמן. אדריכלים ומעצבי פנים זוכים אצלנו לליווי צמוד ולשירות אישי כבר החל משלב העיצוב והתכנון, דרך בחירת חומרים וייצור לפי הזמנה, וכלה בסיוע בהתאמה ובבחירת חומרים, אביזרים משלימים, טקסטיל וכיוצ”ב. היתרונות בעבודה עם J&N Woodcraft שאנו מתחייבים לעזור לכם להגשים את החלום העיצובי שלכם או של לקוחותיכם, הוותק הרב שלנו והידע שלנו בטכנולגיות מתקדמות לטיפול בעץ, יעזרו לכם להשיג ללקוחותיכם את התוצאה הטובה ביותר ברמה הגבוהה. אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים צפופים תוך ביצוע של פריטים עץ מיוחדים, לא סטנדרטיים, באיכות הגבוהה ביותר עם יכולות ייצור לפרויקטים גדולים תוך עמידה בלוחות זמנים נתון. אנו נותנים ייעוץ מקצועי מהרעיון ועד להתקנה ולאחריה.

מתכננים פרויקט וזקוקים לייעוץ מקצועי עם פתרון איכותי ומדויק בנושא נגרות עבור לקוחותיכם ? צרו קשר ונשמח לשתף פעולה ולתת לכם מידע לשביעות רצונכם המלאה.

חומרי הגלם הטובים ביותר

לנגריית J&N Woodcraft ניסיון רב במתן פתרונות ייחודיים לייצור רהיטים בכל טכניקות לעיבוד העץ הקיימים עם הרבה אהבה וקפדנות לחומר ולמוצר הסופי. אנו מתמחים בעבודות בעץ מלא כגון: עץ אגוז, עץ אלון, עץ מייפל, עץ בוק, עץ ליבנה (עץ בירץ') ועוד ובעבודה בלבידים מסוגים שונים כגון: סנדוויץ', MDF, פורניר וכיוצא באלה. עבודת הנגרות של J&N Woodcraft נעשית תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובפרזול האיכותי של מיטב הספקים והיצרנים בארץ. כמו כן, תוכלו להיחשף באמצעותנו לקשת רחבה של חומרים מתחום העץ (עץ מאסיבי/גושני, פורנירים, דמויי עץ למיניהם, סוגי פרזולים, פרופילים מיוחדים וכיוב') ולגלות את התכונות וההתאמה של כל חומר בכל יישום.